Web Master Forum Türkiye - www.elitsite.com
PHP Kursu - Baskı Önizleme

+- Web Master Forum Türkiye - www.elitsite.com (https://www.elitsite.com)
+-- Forum: Web Master (https://www.elitsite.com/forum-web-master)
+--- Forum: Web Tasarım (https://www.elitsite.com/forum-web-tasarim)
+--- Konu Başlığı: PHP Kursu (/konu-php-kursu.html)PHP Kursu - info0710 - 09.11.2015


Veri Akademi
çatısındaki eğitmen, danışman veya yazılım üreticisi olarak çalışmakta olan personelimiz; en güncel bilgi birikimi ile donanmış, ileri seviye alan bilgisine sahip bilgi teknolojileri profesyonellerinden oluşmaktadır.

Ekibimiz; samimi, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreten, uzmanlıktan ödün vermeyen ve takım çalışmasına önem veren bir profile sahiptir.
Az riskli ve sonuç odaklı çalışan takımımız ile eğitim, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda yanınızda bulunmaktayız.

PHP NEDİR

Personal Home Page' in kısası olan PHP dilimizde 'Kişisel Sayfalar' anlamına gelmektedir. PHP Linux, Unix Tabanlı işletim sistemleri üzerinde çalıştırılabilen bir programlama dilidir. Server (sunucu) alanında çalıştırılarak sonuçlar yani verilerHTML olarak browseriniz (Browserlere Örnek; Internet Explorer, Google Chrome, Firefox, Opera) tarafından bizlere gösterilir.

PHP ile yazılmış bir bir web sayfasını ziyaret ettiğiniz zaman yukarıda da değindiğimiz gibi php kodları server side yani sunucu içerisinde çalışır ve bu php kodları istemci tarafında (internete bağlandığımız bilgisayarlar birer istemcidir) gösterilmez, ancak çalıştırılan sorguların sonuçları bize gösterilir ve tarayıcılarımız (browserler) tarafınca yorumlanabilir. PHP ile yazılan internet sayfalarına dinamik internet sayfaları de denmektedir.

PHP KurslarıPHP Eğitimi
: PHP, öğrenmesi basit web yazılımcıların vazgeçilmez yazılımlarından birisidir.
PHP Dersi ile; dinamik web tabanlı uygulamalar geliştirebilir, PHP konusunda profesyonel bir yazılımcı olabilirsiniz.


PHP Kursu sonunda, dinamik web siteleri oluşturabilecek bilgi ve beceriler edinirsiniz. PHP Eğitimi süresince, PHP ile ilgili olarak MySQL ve Apache yazılımları da temel olarak anlatılır.


PHP Eğitimleri
ile, PHP teknolojilerini kullanarak gelişmiş açık platformlu sistemler üstünde örnek uygulamalar yaparak profesyonel PHP uzmanları yetiştirilmesi amaçlanır.


RE: PHP Kursu - wmtyfn - 09.10.2018

Şu zamanda web sitesi ile uğraşan herkesin bilmesi gereken bir şey kısacası Big Grin